Sign in to follow this  
Followers 0
Kulmegil

Witamy w polskim dziale ApexDC++!

4 posts in this topic

"Polacy nie gęsi..." jak mawiał Rej. Idąc w duchu z tym mottem pragnę powitać w polskim dziale poświęconemu klientowi ApexDC++. Ten dział jest połączeniem działów sekcji angielskiej czyli:

* Zgłaszanie propozycji nowych funkcji

* Zgłaszanie znalezionych błędów

* Pomoc odnośnie konfiguracji albo działania klienta

* (nie bądźmy formalistami) innej dyskusji związanej z tematyką Direct Connect

Jeśli chodzi o spolszczenie ApexDC++ to mamy dobry plik językowy autorstwa Patrol'a, który możemy znaleźć w dziale "Customize" na stronie głównej. Plik zgrywamy do kat. Apex'a po czym w menu File >> Settings >> Appearance wybieramy do niego ścieżkę i restartujemy (tylko klienta oczywiście).

PS Jeśli chodzi o tłumaczenie materiałów np z działu "Guides" to jestem jak najbardziej za. Tylko proszę nie oczekiwać, że się tym zajmę osobiście w najbliższym czasie głównie z braku czasu :) Niemniej wolontariusze zawsze są mile widziani.

Share this post


Link to post

Witam wszechobecnych :)

Mam pytanko do używających Apexa - czy po włączeniu funkcji "rozłączaj ściągających po opuszczeniu huba" jeśli wyjdziecie (Wy sami) z huba ale Apex jest jeszcze włączony (żeby dokończyli ludzie ściągać te pare sek/min) program sam rozłącza ściągających - miałem to na wersji beta4, dziś zaktualizowałem sobie do wersji beta5 i zobaczymy czy to ma jakieś znaczenie na tej wersji właśnie.

A no i biorę też pod uwagę, że program sam to robi po określonym czasie ale to raczej wydaje mi podejrzanie nieprawdopodobne

Share this post


Link to post

Witam,

może ktoś z Polaków mi pomoże, bo z moim angielskim kiepsko. W poprzednich wersjach miałem komendę RAW, która ułatwiała mi automatyczne wykopywanie userów.

$ to: %[nick] From: %[mynick] $<%[mynick]> You are being kicked because:%[cheatingdescription] Zostałeś wykopany automatycznie! Nie udostępniaj niedozwolonych plików! |<%[mynick]> § kick %[nick] %[cheatingdescription] Zostałeś wykopany automatycznie! Nie udostępniaj niedozwolonych plików |

Obecnie ta komenda nie działa poprawnie. Wykopuje userów, ale nie podaje za jaki plik dokladnie, a wcześniej tak było. Obecnie jest takie coś...

[2008-03-14 19:50] <#[Op-Chat]> [kopnięcie] Szumka został wykopany przez OGRYZ ponieważ: Szumka Udostępniono %s zakazane pliki, w tym %s, komentarz: %s Zostałeś wykopany automatycznie! Nie udostępniaj niedozwolonych plików

Może ktoś wie jak to ustawić, żeby znowu działało jak trzeba?

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  
Followers 0