Tuli

Search for alternates

3 posts in this topic

...imam problem kada skidam neki album...ubacim folder sa pesmama u download queue..za svaku pesmu pise da je samo jedan user ima (user od koga skidam) i onda moram da za svaku pesmu idem search for alternates da bi ustvari pokazalo da neku pesmu ima njih, lupam, 12 i tako mi se ubrza download..

..neke stvari koje skidam (ubacim folder u download queue) neki put apex automatski uradi search for alternates za file-ove unutar tog foldera, ali veoma retko...mislim da je samo dvaput uradio..

..dok skidam pojedinacno fajlove apex na svakih 10 min (tako je podeseno) radi search for alternates..

..i konacno..da li neko zna kako da namestim da automatski ide search for alternates za file-ove unutar foldera?

Share this post


Link to post

Otvori Files / Settings / Downloads / Queue. Tu imas opcije zapodesavanje automatskog trazenja alternativa (Segment Donwloading).

Tu proveri da je Enable multi source: Automatic, i podesi sledece tri opcije po zelji.

Search for alternates je, po svemu sudeci, omoguceno samo ako oznacis jednu datoteku. Verovatno zato da bi se izbeglo zagusenje posto ova opcija dobrano opterecuje resurse.

Share this post


Link to post

Са друге стране, мораш да будеш опрезан са том опцијом, зато што многи хабови имају ограничен минимум времена између две претраге, и то често на неке неразумно дуге периоде, нпр. 10 минута или тако слично. Ако ти је Search for alternatives подешен на време краће од Minimum search interval на неком од хабова на којима си, можеш чак и бан да попијеш...

Share this post


Link to post