Milance

This Account Has Been Suspended!

11 posts in this topic

Molim vas odgovorite mi zasto sam dobio ovu poruku prilikom provere konekcije?Ne mogu nikako da se konektujem na ApexDC++ a sve sam podesio kako valja i po uputstvima.Upravo sam instalirao stabilnu 0.4.0 verziju i nece da se konektuje nikako.Ne znam zasto mi je nalog suspendovan,molim vas pomozite i recite mi sta da radim.Inace koristim wireless internet preko LAN-a,imam Windows XP SP2,pa bi voleo ako neko moze da mi kaze i kako connection settings da podesim?Unapred hvala!!!

Share this post


Link to post

Vlasnik HUBa ti je suspendovao nalog,probaj da se prikacis sa drugim korisnickim imenom i pitaj OPove sta se desilo.

Share this post


Link to post

Promenio sam korisnicko ime,stavio sam u opcijama za konektovanje "Firewall with manual port forwarding" external ip mi je 101.102.103.105, TCP PORT 7794, UDP 1204, TLS 16175.Opet ne mogu da se konektujem ni na jedan Hub,kada sam klinuo na "check connection" link,prijavio mi je sledece:

Testing on address 84.236.124.106

Failed to connect on TCP 7794

Connected on UDP 1204

Delimicno se konektovao,a ne znam zasto nikada mi to pre nije izbacivao,pre je sve bilo u redu.Zadnji put kada sam koristio stariju verziju Apexa,izbacio mi je gresku i neki ozbiljan bag koji navodno ugrozava ceo hub na kome sam bio clan i izasao mi je zi programa,a sada na ovoj stabilnoj 0.4.0 verziji ne mogu uopste da se konektujem.Logicno je da me je zato i operator i suspendovao verovatno,jer je nadjen neki ozbiljan bag u prosloj verziji koji je mozda ugrozio ceo Hub.Molim vas kazite mi ako znate do cega je i sta treba da uradim?Kako da resim ovaj problem?Unapred puno hvala!

Share this post


Link to post

Warning English: The check connection site is in the process of being moved to the server that hosts apexdc.net, so you should be able to test your connection again soon (if not already).

Share this post


Link to post

Lee ti je napisao da adresa za testiranje port forwardinga se seli na drugi HOST (provajder ili kako vec) pa zato ne radi.

Klijent ti je bio BETA 2 verzija i kada je izasla BETA 3 svakom je javio da ima BUG. To nije razlog za suspendovanje naloga.

Ako si se vratio na 0.40 to windows vidi kao sasvim drugu aplikaciju....da li imas neki softwerski firewall? Ili sam windows firewall? Jel moguce da su ti BANovali IP na HUBu ?

Share this post


Link to post

Zlobomir I only understand the part about the HUBs IP if it`s not a secret,post on english and I`ll translate :lol:

But I think it`s on a private adress ...LAN network.

Share this post


Link to post

Hej ljudi,resio sam problem,imao sam u pozadini Sygate firewall zastitu,koja je skriveno blokirala pristup svim programima na net,ne samo Apexu.Hvala u svakom slucaju puno!Samo je jako spor download,ne prelazi mi brzinu od 3.5 kb/sec.Jel zna neko kako to da podesim?Inace koristim wireless internet,kupio sam paket od 128 k ovaj mesec,trebao bi protok da bude negde oko 14,15 kb/sec...

Share this post


Link to post

:lol: super

A sto se DL-a tice apex sigurno nije kriv za to (osim ako si stavio dowload limit) ,razne stvari mogu da uticu na to...

Share this post


Link to post

Pa koje stvari,molim vas objasnite mi posto mi je download na apexu jako spor u zadnje vreme nista ne pomaze ne znam sta da radim,brzina mi ne prelazi 3 kb/sec.Molim vas pomagajte ako znate do cega je.Apex je extra program,ali me je u zadnje vreme uzasno smorio zbog toga.Ne znam do cega je.Da li moze neki virus da utice na to,mad ne verujem jer imam updatovan Avira antivirus i trebalo bi da sam cist od virusa.Veoma bi bio zahvalan ako neko moze zaista da mi lepo objasni do cega je i kako to da resim a da ne rusim sistem zbog toga?

Share this post


Link to post

Definitivno APEX nije kriv za usporavanje DOWNLOADa,moze biti mnogo razloga za spor download.Od provajedera pa sve do samog HUBa.Pitaj na HUBu,operateri su tamo da ti pomognu!

Share this post


Link to post

Pa pitao sam sve zive,ali operateri se ne javljaju,boli ih uvo :D Ne znam vise sta da radim,a zaista je jako dobar i koristan program.Jel moze ovde neko da mi objasni do cega to moze biti,da navede najbitnije razloge i sta utice na usporavanje downloada i kako to da popravim?

Share this post


Link to post