Sign in to follow this  
Followers 0
TheJackal

Метод на свързва

4 posts in this topic

Кога и какъв метод на свързване да изберем. Значение, разлики, преимущества между старият и новият метод.

Става дума в менюто Settings / General / Nominal bandwidth .

Също и значението на Settings / General / Description customizacion. :(

Share this post


Link to post

Тази информация основно е за другите потребители, да знаят каква скорост могат да очакват. Понеже твоята скорост на качване зависи от доста фактори, включително от броя на остаталите потребители, свалящи от теб в момента, ориентирът не е особено точен. А каквото и да избереш, няма да се отрази на ДЦ-клиента ти по какъвто и да е начин, освен че в редки случаи може да намираш хъбове, които по тази информация да разпознаят стар/нов клиент и дори Апекс, и да изритат за това. Въпросът ти обаче ми даде добра идея за подобрение, която ще отбележа в английския форум.

Share this post


Link to post

Освен че в редки случаи може да намираш хъбове, които по тази информация да разпознаят стар/нов клиент и дори Апекс, и да изритат за това. Въпросът ти обаче ми даде добра идея за подобрение, която ще отбележа в английския форум.

При емулация connection type-a се сменя автоматично. ;) (ако това имаш в предвид)

Share this post


Link to post

Той да, но разните комбинации с "Показвай ограничител" могат да имат такъв ефект в някой хъб. Аз лично съм бил кикван така.

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  
Followers 0